Plan zajęć na semestr jesienny w roku szkolnym 2020/2021

Zaznaczamy, że zajęcia odbywają się w trybie on-line. Dyżur na zjeździe 30-31.01.2021 r. pełni Pan Dyrektor Szkoły Tomasz Kuśmierz tel. +48 693-010-026

25.1.2021

Szanowni Państwo,

Poniżej do pobrania plany zajęć na semestr jesień 2020/2021 już do końca semestru.

Podany jest plan na zjazd 30-31.01.2021 r.

Prosimy o zapoznanie się z planem, zawarte są informacje o terminach egzaminów semestralnych, Powodzenia :)

Proszę sprawdzać w odpowiednich arkuszach (dotyczy szkoły Policealnej)

Otrzymali Państwo e-maile z instrukcją zakładania Strefy Słuchacza, prosimy o zapoznanie się z instrukcją oraz o założenie konta ponieważ jedynie przez Strefę Słuchacza jest możliwość uczestniczenia w zajęciach on-line.

W Strefie Słuchacza jest instrukcja pobierania platformy ZOOM, również prosimy o przeczytanie i zainstalowanie platformy.

Życzymy samych sukcesów w nauce ! :)

WAŻNE! Przed każdym zjazdem proszę sprawdzać aktualizację planu.

Proszę logować się do Strefy Słuchacza bezpośrednio z linku: https://strefa.zak.edu.pl/

Ps. zastrzegamy sobie możliwość wprowadzania zmian w planie, ze względu na wypadki losowe/ niedyspozycje nauczycieli.